You are currently viewing Karatistica Leona Knežević u Karlovcu osvojila dvije bronce

Karatistica Leona Knežević u Karlovcu osvojila dvije bronce

U sportskoj dvorani Mladost u Karlovcu proteklog je vikenda održan međunarodni karate turnir 16.Karlovac Open. Na natjecanju je nastupilo 336 natjecatelja iz 35 klubova i 3 države.  Športski karate klub Sisak i na ovom natjecanju predstavljala je Leona Knežević. Nastupila je  u dvije kategorije natjecanja katašica. Prvo je imala nastup  u konkurenciji mlađih učenica , a nakon toga i u konkurenciji učenica . U obje je konkurencije osvojila je brončane medalje.

Novi nastup Leone, ali i ostalih natjecatelja Športskog karate kluba Sisak očekuje se početkom listopada na natjecanju Cro Open  u Rijeci.