You are currently viewing Osam medalja za karatiste Kondure

Osam medalja za karatiste Kondure

Dana 23.11.2019. godine karatisti “Kondure” nastupili su na turniru “15.  Kup svetog Nikole” u Varaždinu. Na turniru je nastupilo 485 natjecatelja iz 50 klubova i 3 države.

Za Konduru nastupili su Dora Kerkez, Franko Vujanić Balog, Josip Vuković, Klara Balog, Bartol Pavković, Niko Hobor, Martina Vrbanac i Lea Pavković.

Karatisti Kondure su i ovaj put ostvarili odlične rezultate te su ukupno osvojili 8 medalja od kojih 1 zlatna, 1 srebrna i 6 brončanih.

Franko Vujanic Balog i Josip Vuković su u kategoriji kata cicibani open osvojili brončane medalje.

Dora Kerkez je u kategoriji kate mlađe kadetkinje osvojila brončanu medalju.

Klara Balog je u kategoriji kata kadetkinje open osvojila zlatnu medalju.

Martina Vrbanac je u kategoriji borbe juniorke -53 osvojila brončanu medalju.

Niko Hobor je u kategoriji mlađi kadeti kate osvojio brončanu medalju.

Ekipa kate mlađi učenici osvojili su srebrnu medalju. Ekipa kate učenice osvojile su brončanu  medalju.

Kondura je po ostvarenim rezultatima zauzeo visoko osmo mjesto u poretku u kategoriji kate.