You are currently viewing Dvije medalje za sisačke hrvače na seniorskom prvenstvu

Dvije medalje za sisačke hrvače na seniorskom prvenstvu

U Gospiću je u subotu, 17.listopada održano seniorsko prvenstvo Hrvatske. Trener Dražen Majnarić je poveo 4 hrvača na PH i ekipa je osvojila dvije medalje. Pavel Puklavec bio je najbolji u kategoriji do 77 kg. U tri borbe upisao je tri pobjede. Luka Malobabić nastupio je u kategoriji do 72 kg i osvojio je srebrnu medalju.

Na prvenstvu su nastupili Marin Knežević u kategoriji 72 kg i Karlo Kodrić u kategoriji 82 kg te je osvojio 5.mjesto.

„Nadamo se da je ovo početak vraćanju našeg sporta u normalan natjecateljski ritam i očekujemo puno nastupa naših hrvača u budućnosti“, napominju u  Hrvačkom športskom klubu Sisak.